Brskaj po indeksu avtorjev

A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž Vsi

U

Uredništvo = Editors, Revija Knjižnica -
Urlep, Lilijana, Nadškofijski arhiv Maribor, Slomškov trg 20, 2000 Maribor e-pošta: lilijana.urlep@nadskofija-maribor.si
Uršič, Florjana
Usenik, Sabina, Gimnazija Bežigrad, Peričeva 4, 1000 Ljubljana e-pošta: sabina.usenik@gimb.org

V

Vajs, Darja
Verlič, Zdenka
Vide Ogrin, Petra
Videc, Andreja, Andreja Videc Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg 1a, 3000 Celje e-pošta: andreja.videc@knjiznica-celje.si
Vidic, Mira
Vidiček, Matija
Vidmar, Gaj
Vidmar, Gregor
Vidmar, Luka, dr. Luka Vidmar Inštitut za slovensko literaturo in literarne vede, ZRC SAZU, Novi trg 2, Ljubljana e-pošta: lvidmar@zrc-sazu.si
Vidmar, Luka
Vilar, Polona
Vilar, Polona, Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, Filozofska fakulteta, Univerza v Ljubljani, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana e-pošta: polona.vilar@ff.uni-lj.si
Vimer Kovaček, Uršula
Vipavc Brvar, Irena
Vladušič, Daniel
Vnuk, Klavdija, Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo, Univerza v Mariboru, Smetanova 17, Maribor e-pošta: klavdija.vnuk@student.um.si
Vodeb, Gorazd, dr. Gorazd Vodeb Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška 1, 1000 Ljubljana e-pošta: gorazd.vodeb@nuk.uni-lj.si
Vodeb, Gorazd
Vodeb, Vlasta
Vodopivec, Ines, dr. Ines Vodopivec e-pošta: ines.vodopivec@guest.arnes.si
Vodopivec, Ines

451 - 475 od 522 postavk    << < 14 15 16 17 18 19 20 21 > >>