Brskaj po indeksu avtorjev

A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž Vsi

U

Uredništvo, Revija Knjižnica
Uredništvo / Editors, Revija Knjižnica -
Uredništvo = Editors, Revija Knjižnica -
Urlep, Lilijana, Nadškofijski arhiv Maribor, Slomškov trg 20, 2000 Maribor e-pošta: lilijana.urlep@nadskofija-maribor.si
Uršič, Florjana

V

Vajs, Darja
Verlič, Zdenka
Vide Ogrin, Petra
Videc, Andreja, Andreja Videc Osrednja knjižnica Celje, Muzejski trg 1a, 3000 Celje e-pošta: andreja.videc@knjiznica-celje.si
Vidic, Mira
Vidiček, Matija
Vidmar, Gaj
Vidmar, Gregor
Vidmar, Luka, dr. Luka Vidmar Inštitut za slovensko literaturo in literarne vede, ZRC SAZU, Novi trg 2, Ljubljana e-pošta: lvidmar@zrc-sazu.si
Vidmar, Luka
Vilar, Polona, Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, Filozofska fakulteta, Univerza v Ljubljani, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana e-pošta: polona.vilar@ff.uni-lj.si
Vilar, Polona
Vimer Kovaček, Uršula
Vipavc Brvar, Irena
Vladušič, Daniel
Vodeb, Gorazd, dr. Gorazd Vodeb Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška 1, 1000 Ljubljana e-pošta: gorazd.vodeb@nuk.uni-lj.si
Vodeb, Gorazd
Vodeb, Vlasta
Vodopivec, Ines, dr. Ines Vodopivec e-pošta: ines.vodopivec@guest.arnes.si Recenzija Review
Vodopivec, Ines, dr. Ines Vodopivec e-pošta: ines.vodopivec@guest.arnes.si

426 - 450 od 495 postavk    << < 13 14 15 16 17 18 19 20 > >>