- A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž Vsi

L

Likar, Tatjana, Narodna in univerzitetna knjižnica, Ljubljana (tatjana.liikar@nuk.uni-lj.si
Likar, Tatjana, Tatjana Likar je zaposlena na Ministrstvu za kulturo Republike Slovenije, v oddelku za založništvo in knjižničarstvo Naslov: Cankarjeva 5, 1000 Ljubljana Elektronski naslov: tatjana.likar@gov.si
Ločniškar Fidler, Mateja
Ločniškar-Fidler, Mateja
Ločniškar-Fidler, Mateja, Mag. Mateja Ločniškar-Fidler je zaposlena kot bibliotekarka v Knjižnici Bežigrad, Ljubljana. Naslov: Einspielerjeva 1, 1000 Ljubljana Naslov elektronske pošte: mateja.locniskar@guest.arnes.si
Ločniškar-Fidler, Mateja, Mateja Ločniškar-Fidler je zaposlena v Knjižnica Bežigrad. Naslov: Einspilerjeva 1, 1000 Ljubljana Naslov elektronske pošte: mateja.locniskar@guest.arnes.si
Ločniškar-Fidler, Mateja, Mateja Ločniškar-Fidler je zaposlena v knjižnici Bežigrad kot informatorka Naslov: Einspielerjeva 1, 1000 Ljubljana Naslov elektronske pošte: mateja.locniskar@guest.arnes.si
Ločniškar-Fidler, Mateja, Mateja Ločniškar-Fidler je zaposlena v Knjižnici Bežigrad kot vodja Oddelka za neknjižno gradivo. Naslov: Einspielerjeva 1, 1000 Ljubljana Naslov elektronske pošte: mateja.locniskar@guest.arnes.si
Lončar, Nina
Lorenc, Vesna, Univerzitetna knjižnica Maribor, Univerza v Mariboru, Gospejna 10, Maribor e-pošta: vesna.lorenc@um.si
Lujić, Dragana, Dragana Lujić je zaposlena v Mariborski knjižnici, Maribor Naslov: Rotovški trg 2, 2000 Maribor Naslov elektronske pošte: dragana@mb.sik.si
Lukan, Walter, red. prof. dr. v pokoju, dr. Walter Lukan Dunaj e-pošta: walter.lukan@aon.at

M

Machala, Dijana, dr. Dijana Machala Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu, Hrvatske bratske zajednice 4, 10000 Zagreb, Hrvatska e-pošta: dmachala@nsk.hr
Majovski, Ksenija, Ksenija Majovski je bibliotekarka v Narodni in študijski knjižnici v Trstu. Naslov: Ul. San Francesco 20, Trst Naslov elektronske pošte: bibulo@spin.it
Malec, Luana, Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper Trg Brolo 1, 6000 Koper e-pošta: luana.malec@kp.sik.si
Malec, Luana, Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper Trg Brolo 1, 6000 Koper e-pošta: luana.malec@kp.sik.si
Malec, Luana
Mali, Miha, Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška 1, 1000 Ljubljana e-pošta: miha.mali@nuk.uni-lj.si
Mandelj, Tilen
Margner, Volker
Marinko, Irena
Marković, Ivan
Marković, Ivan, Ivan Marković je zaposlen v Osrednji knjižnici Srečka Vilharja Koper. Naslov: Trg Brolo 1, 6000 Koper Elektronski naslov: ivan@kp.sik.si
Maver, Jasna
Maver, Jasna, Dr. Jasna Maver je zaposlena kot docentka na Oddelku za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, Filozofska fakulteta, Univerza v Ljubljani Naslov: Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana Naslov elektronske pošte: jasna.maver@ff.uni-lj.si

351 - 375 od 725 postavk    << < 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 > >>