Brskaj po indeksu avtorjev

A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž Vsi

P

Pesjak, Damijan
Petaros Kmetec, Ksenija
Peteh, Maja, Gozdarska knjižnica, knjižnica Gozdarskega inštituta Slovenije in Oddelka za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire BF UL in Zavoda za gozdove Slovenije, Večna pot 83 in 2, 1000 Ljubljana e-pošta: maja.peteh@gozdis.si
Petek, Marija, Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, Filozofska fakulteta, Univerza v Ljubljani, Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana e-pošta: marija.petek@ff.uni-lj.si
Petek, Marija
Petek, Marija, doc. dr. Marija Petek Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, Filozofska fakulteta, Univerza v Ljubljani e-pošta: marija.petek@ff.uni-lj.si
Petermanec, Zdenka, Univerzitetna knjižnica Maribor, Gospejna ulica 10, 2000 Maribor e-pošta: zdenka.petermanec@um.si
Petermanec, Zdenka
Petr, Kornelija
Petr Balog, Kornelija, dr. Kornelija Petr Balog Faculty of Humanities and Social Sciences, Josip Juraj Strossmayer University of Osijek, L. Jägera 9, 31000 Osijek, Croatia e-pošta: kpetr@ffos.hr
Petrovič, Miloš, Univerzitetna knjižnica Maribor, Gospejna 10, 2000 Maribor e-pošta: milos.petrovic@um.si
Petrovič, Mira, Knjižnica Ivana Potrča Ptuj, Prešernova ulica 33-35, 2250 Ptuj e-pošta: mira.petrovic@knjiznica-ptuj.si
Pezer, Iva, Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci, Ivana Gundulića 6, 32100 Vinkovci e-pošta: iva@gkvk.hr, ivapezer@gmail.com
Pinter, Andrej
Pirš, Simon, mag. Simon Pirš Gunceljska c. 40, 1210 Ljubljana-Šentvid e-pošta: simon.pirs@gmail.com
Pisanski, Jan
Plešnar-Kašca, Sabina
Plestenjak, Barbara
Podbrežnik, Igor, mag. Igor Podbrežnik Zavod Lokvanj, Usnjarska cesta 9, 1241 Kamnik e-pošta: zavod.lokvanj@kks-kamnik.si
Podgoršek, Mojiceja
Pogorelec, Andrej
Polič, Marko
Poličnik-Čermelj, Tereza
Poličnik-Čermelj, Tereza, Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška 1, 1000 Ljubljana e-pošta: tereza.policnik-cermelj@nuk.uni-lj.si
Potočnik, Veronika

301 - 325 od 495 postavk    << < 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 > >>