Brskaj po indeksu avtorjev

A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž Vsi

-

-, -
-, Zveza bibliotekarskih društev ZBDS

=

= Editors, Uredništvo

A

Abe, Marijana, e-pošta: marijana.abe@gmail.com
Ajtnik, Lidija
Ambrožič, Melita, dr. Melita Ambrožič Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška ul. 1, 1000 Ljubljana e-pošta: melita.ambrozic@nuk.uni-lj.si
Ambrožič, Melita
Ambrožič, Melita, Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška 1, 1000 Ljubljana e-pošta: melita.ambrozic@nuk.uni-lj.si
Avguštin Florjanovič, Blanka

B

Bacher, Rahel
Badovinac, Branka, Institut informacijskih znanosti Maribor, Prešernova ulica 17, 2000 Maribor e-pošta: branka.badovinac@izum.si
Badovinac, Branka
Badurina, Boris, dr. Boris Badurina Faculty of Humanities and Social Sciences, Josip Juraj Strossmayer University of Osijek, L. Jägera 9, 31000 Osijek, Croatia e-pošta: boris.badurina@ffos.hr
Bahor, Stanislav
Bartol, Tomaž, Oddelek za agronomijo, Biotehniška fakulteta, Univerza v Ljubljani, Jamnikarjeva 101, 1000 Ljubljana e-pošta: tomaz.bartol@bf.uni-lj.si
Bartol, Tomaž
Bedenk, Kasilda
Berčič, Branko
Bešter, Tomaž
Bezget, Jan, Univerzitetna knjižnica Maribor, Gospejna ul. 10, 2000 Maribor e-pošta: jan.bezget@um.si
Bezget, Jan
Birdi, Briony, Information School, University of Sheffield Regent Court, 211 Portobello, Sheffield, S1 4DP, UK e-mail: b.birdi@sheffield.ac.uk
Bizjak Zabukovec, Branka, Futura DDB, Poljanski nasip 6, 1000 Ljubljana e-pošta: brankabizjak@gmail.com
Blatnik, Andrej, Oddelek za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo, Filozofska fakulteta, Univerza v Ljubljani Aškerčeva 2, 1000 Ljubljana e-pošta: andrej.blatnik@ff.uni-lj.si
Blatnik, Andrej

1 - 25 od 459 postavk    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>