- A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž Vsi

D

Dečman, Mitja
Dekleva Smrekar, Doris, mag. Doris Dekleva Smrekar Centralna tehniška knjižnica Univerze v Ljubljani, Specializirani informacijski centri za tehniko in naravoslovje, Trg republike 3, 1000 Ljubljana
Dekleva-Smrekar, Doris
Devetak, Anja
Dias, Patrícia, Katoliška univerza v Lizboni, Palma de Cima, 1649-023 Lizbona, Portugalska e-pošta: patriciadiassoares@gmail.com
Dimec, Jure, Dr. Jure Dimec je zaposlen na Inštitutu za biomedicinsko informatiko pri Medicinski fakulteti Univerze v Ljubljani. Naslov: Vrazov trg 2,1000 Ljubljana. Naslov elektronske pošte: jure.dimec@mf.uni-lj.si
Dimec, Jure, Dr. Jure Dimec je zaposlen na Inštitutu za biomedicinsko informatiko, Medicinska fakulteta, Univerza v Ljubljani Naslov: Vrazov trg 2, 1000 Ljubljana Naslov elektronske pošte: jure.dimec@mf.uni-lj.si
Dimec, Zlata
Dimec, Zlata, Zlata Dimec je zaposlena v Narodni in univerzitetni knjižnici, v Bibliotekarskem raziskovalnem in razvojnem centru, kot raziskovalka za področje katalogizacije. Naslov: Turjaška 1, 1000 Ljubljana Elektronski naslov: zlata.dimec@nuk.uni-lj.si
Dole, Wanda V., Dean of Ottenheimer Library, University of Arkansas at Little Rock; wvdole@ualr.edu
Dolgan-Petrič, Mojca, Mojca Dolgan-Petrič, Centralna tehniška knjižnica Univerze v Ljubljani
Dolgan-Petrič, Mojca, predsednica uredniškega sveta revije Knjižnica
Dolničar, Danica, Naravoslovnotehniška fakulteta, Univerza v Ljubljani, Aškerčeva 12, 1000 Ljubljana e-pošta: danica.dolnicar@ntf.uni-lj.si
Dolničar, Danica, Naravoslovnotehniška fakulteta, Univerza v Ljubljani, Aškerčeva 12, 1000 Ljubljana e-pošta: danica.dolnicar@ntf.uni-lj.si
Dornik, Ema, Institut informacijskih znanosti Maribor, Prešernova ulica 17, 2000 Maribor e-pošta: ema.dornik@izum.si
Dornik, Ema, Mag. Ema Dornik je zaposlena na Medicinski fakulteti, Inštitutu za biomedicinsko informatiko. Naslov: Vrazov trg 2, 1104 Ljubljana Naslov elektronske pošte: ema.dornik@mf.uni-lj.si
Dovjak, Mateja, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, Univerza v Ljubljani, Jamova cesta 2, 1000 Ljubljana e-pošta: mateja.dovjak@fgg.uni-lj.si
Dragija Ivanović, Martina, Odjel za informacijske znanosti, Sveučilište u Zadru Ulica dr. F. Tuđmana 24i, 23000 Zadar, Hrvaška e-pošta: mdragija@unizd.hr
Drobnjak, Vladimir
Drolc, Olga, Olga Drolc je zaposlena v knjižnici na Osnovni šoli Šmartno v Tuhinju Naslov: Šmartno 27 a, 1219 Laze v Tuhinju Naslov elektronske pošte: olga.drolc@guest.arnes.si
DRUŠTEV SLOVENIJE, ZVEZA BIBLIOTEKARSKIH
Dular, Anja, dr. Anja Dular Narodni muzej Slovenije, Prešernova cesta 20, 1000 Ljubljana e-pošta: anja.dular@nms.si
Dular, Anja
Dular, Anja, Knjižnica Narodnega muzeja Slovenije, Prešernova 20, 1000 Ljubljana e-pošta: anja.dular@nms.si
Dunsire, Gordon

1 - 25 od 25 postavk