Brskaj po indeksu avtorjev

A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Y Z Ž Vsi

K

Kobal, Marija
Kobal Grum, Darja
Kocijan, Gregor
Kocjan Barle, Marta, e-pošta: marta.barle@gmail.com
Kodrič, Nataša
Kodrić Zaimović, Lejla, Filozofski fakultet, Univerzitet u Sarajevu, Franje Račkog 1, 71000 Sarajevo e-pošta: lejla.kodric-zaimovic@ff.unsa.ba
Kodrič-Dačić, Ema
Kodrič-Dačić, Eva
Kodrič-Dačić, Eva, dr. Eva Kodrič-Dačić Narodna in univerzitetna knjižnica, Leskoškova 2, Ljubljana e-pošta: Eva.Kodric-Dacic@nuk.uni-lj.si
Kodrič-Dačić, Eva, Narodna in univerzitetna knjižnica, Turjaška 1, 1000 Ljubljana e-pošta: eva.kodric-dacic@nuk.uni-lj.si
Kodrič-Dačić, Eva
Kogovšek, Vili, Centralna tehniška knjižnica Univerze v Ljubljani, upokojenec e-pošta: vili.kogovsek@gmail.com
Kokove-Hrovat, Maja
Kolbič, Gabrijela, Gabrijela Kolbič Zbirka drobnih tiskov in Kartografska zbirka, Univerzitetna knjižnica Maribor, Gospejna 10, 2000 Maribor e-pošta: gabrijela.kolbic@um.si
Kolenc, Petra, Petra Kolenc ZRC SAZU, Raziskovalna postaja Nova Gorica, Delpinova 12, 5000 Nova Gorica e-pošta: petra.kolenc@zrc-sazu.si
Koler Povh, Teja, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, Univerza v Ljubljani, Jamova cesta 2, 1000 Ljubljana e-pošta: teja.povh@fgg.uni-lj.si
Koler Povh, Teja, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo, Univerza v Ljubljani, Jamova cesta 2, 1000 Ljubljana e-pošta: teja.povh@fgg.uni-lj.si
Koler-Povh, Teja
Koltay, Tibor
Konrad, Stefan
Koren Ošljak, Katja, neodvisna raziskovalka e-pošta: katja.osljak@gmail.com
Korotaj, Marijana, Knjižnica Franca Ksavra Meška Ormož, Žigrova ulica 6b, 2270 Ormož e-pošta: marijana.korotaj@orm.sik.si
Kos, Jelka
Kos, Jelka, Institut informacijskih znanosti Maribor, Prešernova ulica 17, 2000 Maribor e-pošta: jelka.kos@izum.si
Kosi, Bojan

201 - 225 od 522 postavk    << < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>